#1 11-02-2013 22:57:33

lukier

Użytkownik

rekreacja i komunikacja 2013

witam witam

mam pytanie otóż koło szkoły miało pojawić się boisko do siatkówki, czy ono powstanie? czy będzie również boisko do koszykówki (wystarczyło by postawić nowe kosze u nas na dużym boisku), przydały by się także nowe bramki na boisku, obecne są stare i krzywę.

A zupełnie odbiegając od tematu, czy powstanie chodnik do starogardu i czy linia mzk "12" będzie odwiedzać także rokocin?

Offline

 

#2 11-02-2013 23:02:55

P4blooo

Użytkownik

Re: rekreacja i komunikacja 2013

Popieram kolegę z góry .

Offline

 

#3 15-02-2013 01:08:00

pawelburnicki

Użytkownik

Re: rekreacja i komunikacja 2013

Co do chodnika to pytanie proszę kierować do generalnej dyrekcji druk krajowych i autostrad (bądźmy realistami. Chodnik będzie możliwy dopiero wtedy jak będzie obwodnica stg), co do MZK a tym bardziej 12 to całkiem, nie sadze żeby było to możliwe( mogę się mylić, ale niejednokrotnie o to zabiegaliśmy) a co do reszty to podczas zebrania sołeckiego było poddawane głosowaniu, co ma być pierwsze realizowane boisko czy plac zabaw, wygrał plac zabaw (realizacja następne 3 lata), a co do boiska do siatkówki to niestety zarosło trawą z powodu chyba wiadomych ( słupki są, ale nie na stałe, bo było by z nimi to samo, co z bramkami, ktoś by je po prostu uciął równo z ziemią:) mamy kryzys a złom W cenie) również pozwolę sobie ubiec następne pytanie, dlaczego zarosło, a kto ma o to dbać "ja "??? Wystarczy, że sami musieliśmy pracować przy jego budowie. Uprzedzę myśli, które gdzieś tam po głowie latają.  Pracowaliśmy tam społecznie, (czyli za darmo). Czas na moje pytanie gdzie Wy byliście jak potrzebowaliśmy osób do pracy??? Liczę na odpowiedz

Offline

 

#4 01-03-2013 15:33:07

 plażowa16

Użytkownik

Re: rekreacja i komunikacja 2013

Witam .
Zapraszam Sołtysa na kawę. Ulica Plażowa.
Niech przyjdzie pieszo, w półbutach ....
Może wtedy zrobi coś z naszą drogą bo w tej chwili to jest trzęsawisko a nie droga.
Na początku drogi jest wysypana sterta do rozgarnięcia i jest niby dla wszystkich mieszkańców ulicy Plażowej
Z tego co widać gołym okiem ( to co z niej zostało) starczy na jakieś dwie do trzech kałuż... a co z resztą?
Do sąsiada lakiernika co rusz podjeżdżają ciężkie lawety i rozjeżdżają glinę na nowo ,a nawieziony materiał znika pod warstwą błota.Nie mam do nich pretensji bo i o co...takie uroki polnej drogi
Spacer z wózkiem i z małym dzieckiem staje się wyprawą dającą niezapomnianych wrażeń rodzicom i ich dzieciom.
Według mojego skromnego zdania drogę należy najpierw wyrównać a następnie utwardzić np. darmowym odpadem z elektrociepłowni jakim jest szlaka. Potrzebny jest tylko transport.
Jeśli będą potrzebni do pomocy ludzie z łopatami , to możecie na mnie i parę innych właścicieli domów na ul.Plażowej liczyć.

Proszę się nad tym zastanowić drogi Panie Sołtysie.
Z góry dziękujemy i pozdrawiamy
Marcin P.

Offline

 

#5 01-03-2013 20:12:51

pawelburnicki

Użytkownik

Re: rekreacja i komunikacja 2013

witam nowego użytkownika i czekam na namiary na tą darmowa szlakę bo transport to nie problem bo star-pec żąda od nas za szlakę już kolosalnych pieniędzy, jeśli jest pan wstanie pomóc na temat tej darmowej szlaki to czekam na telefon  664258230, a co do równiarki to o ile mi wiadomo błota sie nie równa

Offline

 

#6 07-03-2013 00:20:27

 plażowa16

Użytkownik

Re: rekreacja i komunikacja 2013

Za darmo - było na początku sezonu grzewczego . Jeżeli sołtys jest w tym momencie bardziej kościelnym niż sołtysem  to nie ma się co dziwić że drogi tak wyglądają. Racja - błota się już nie wyrówna.

Offline

 

#7 08-03-2013 00:32:55

pawelburnicki

Użytkownik

Re: rekreacja i komunikacja 2013

witam w odpowiedzi na następny pana post zacytuje pana słowa z wcześniejszej wypowiedzi "Według mojego skromnego zdania drogę należy najpierw wyrównać a następnie utwardzić np. darmowym odpadem z elektrociepłowni jakim jest szlaka. Potrzebny jest tylko transport." sam pan powiedział ze pierwsze trzeba ja wyrównać, a teraz sam pan mówi, ze racja błota sie już nie wyrówna wiec jak mamy to zrobić. Następną rzeczą która mnie dziwi jest fakt ze pan sam zaproponował pomoc w załatwieniu tej darmowej szlaki,  a ja powiedziałem panu ze z transportem nie ma żadnego problemu wiec nie rozumiem co tak naprawdę pan oczekuje bo nie oszukujmy sie na asfalt to nie ma szans patrząc realnie na dany problem
ps zapomniałem dodać: to moim skromnym zdaniem to kościelny raczej chodzi i zbiera kolektę, a ja tylko proszę o pomoc w załatwieniu czegoś a nie o kasę. Wydaje mi się ze to są dwie różne sprawy ale mogę się mylić...

Ostatnio edytowany przez pawelburnicki (08-03-2013 00:39:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mtaskrypty.pun.pl www.rzeczpospolitaepolska.pun.pl www.zsmalbork.pun.pl www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl www.clanak.pun.pl